Fishing Friendly
MěnaCZK | EUR
Zavolejte nám 776 123 821
Doprava zdarma nad 1000 Kč
Kategorie
Sledujte Czech Boilies na Facebooku

IBITE LED NA ŠPIČKU MS LIGHT

Led na špičku IBite Motion Sense Light Samotná značka iBite zní velmi zajímavě, dává tušit jistou ...

Zdroj: iBite 435 baterie, Barva: Červená - zelená, Typ: MS Light, Skladem 429,00 Kč Koupit

Led na špičku IBite Motion Sense Light

Samotná značka iBite zní velmi zajímavě, dává tušit jistou formu technické novinky. To platí pro všechny produkty v rámci série. Všechny produkty značky iBite jsou založeny na nejnovějších vývojových novinkách, čímž usnadňují každodenní život rybářům i čas strávený na vodním břehu a dělají ho zajímavějším.

Tato série nabízí praktické řešení pro osvětlení konce prutů během nočního lovu nejen pro zastánce feeder lovu, ale i pro tradiční uživatele.

MS Light je založený na ledkově-bateriovém systému. Vzhledem k vypracování produktu je potřeba pouze na špičku napojit umělohmotný patentový uzávěr, potom na konci nastavit do správné pozice baterii, dále je potřeba vložit led osvětlení a noční rybolov může začít. Po ukončení rybolovu je potřeba pouze vytáhnout baterii z ledky, odložit ji zvlášť a během nejbližšího rybolovu bude opět použitelná.

Varianta Motion Sence je extra varianta UB Light špičky, která obsahuje i pohybový senzor! Podobně jako UB Light disponuje produkt základním světlem, při záběru se produkt okamžitě změní na červené světlo, signalizující během nočních hodin okamžité záběry.

Produkt je vhodný i k 1-2hodinovému rybaření realizovanému z náhlého popudu.

Základní balík obsahuje jednu 435 baterii, která nabízí produktu alespoň 30hodinovou životnost.

Baterie patřící k produktu je dostupná kliknutím sem.

Led zajišťující výborný světelný jas výrazně zvyšuje úspěch rybolovu. Skončila doba ztráty ryby způsobené špatnými viditelnostními podmínkami!