Fishing Friendly
MěnaCZK | EUR
Zavolejte nám 776 123 821
Doprava zdarma nad 1000 Kč

Jsem Nikol, těší mě

Ahoj všem,
k rybaření jsem se dostala v roce 2007. Tehdy jsem poznala svého přítele, rybáře. Začala jsem s ním chodit k vodě a zajímat se o rybaření. Poznávala jsem taktiku lovu, vybavení, návnady, nástrahy a návazce... První krůčky k rybolovu začali už ale o dost dříve. Můj děděček každý den chodil na svůj oblíbený revír v Kelči. A já jako malá chodívala s ním. Psal si spoustu poznámek do svého „deníčku“. Řekla bych, že takový dnešní „book - fishing“.

Příběh boilies Tajmená Nikol

Naše firma CZECH-BOILIES je postavena na reálných rybářích s příběhem. Ten můj, boilies Tajemná Nikol, začíná právě v Kelči, na revíru mého dědy. Po dědečkovi mi zůstal deníček, plný zkušeností a tajemnství. Své boilies Tajemná Nikol jsem vyrobila tak, aby tam bylo dost zkušeností od dědy a kus mě, jako rybářky.

Tajemná Nikol je boilies, které má příběh. Sladké a příjemné boilies, stejně jako moje chvíle u vody :-)

S čím a kam chodím k vodě

Moje oblíbené srdcové vody jsou v okolí Hradce Králové (kde jsem dříve 6 let bydlela), Frenštátu p. Radhoštěm a Kelči (kde jsem vyrůstala) a dneska je to převážně řeka Morava, vody okolo Hranic n. Moravě a letos se chci věnovat Dyji. Moje rybářká výbava je obyčejná, nic extra. Pruty mám Prologic Lotus 3,0 lbs/ 3,6 m, navijáky Shimano XTD, vlasec SUFIX 0,28, oblíbené návazce svlíkačky od Katran, háčky Arma Point 8. Lufy, baitboxy, tašky od VakySak.

Nikol