Fishing Friendly
MěnaCZK | EUR
Zavolejte nám 776 123 821
Doprava zdarma nad 1000 Kč
Kategorie
Sledujte Czech Boilies na Facebooku

Prologic Bunda Lite Pro Thermo Jacket vel. XL

Na výrobu bundy Prologic byl použit měkký a odolný materiál proti roztržení (100% polyester). Tato rybářská bunda je 100% voděodolná se sloupcem 8000 mm a podlepenými švy, zároveň je i prodyšná.

Dostupnost: skladem
ks
2399 Kč
1499,00
Velmi kvalitní bunda do chladných dnů od firmy Prologic. Na výrobu bundy Prologic byl použit měkký a odolný materiál proti roztržení (100% polyester). Tato rybářská bunda je 100% voděodolná se sloupcem 8000 mm a podlepenými švy, zároveň je i prodyšná. Uvnitř naleznete 100% nylonovou podšívku která je přišita horizontálními švy pro udržení izolace na místě. Voduodpudivé zipy u hlavních a bočních kapes, dále 2 boční fleecové kapsy na zahřátí rukou. Samozřejmostí je nastavitelný pas a kapuce která je ještě navíc vyztužena drátem pro udržení tvaru. V podpaží najdete větrací otvory které jsou opatřeny zipem.

Na výrobu bundy Prologic byl použit měkký a odolný materiál proti roztržení (100% polyester). Tato rybářská bunda je 100% voděodolná se sloupcem 8000 mm a podlepenými švy, zároveň je i prodyšná. Uvnitř naleznete 100% nylonovou podšívku která je přišita horizontálními švy pro udržení izolace na místě. Voduodpudivé zipy u hlavních a bočních kapes, dále 2 boční fleecové kapsy na zahřátí rukou. Samozřejmostí je nastavitelný pas a kapuce která je ještě navíc vyztužena drátem pro udržení tvaru. V podpaží najdete větrací otvory které jsou opatřeny zipem.