Fishing Friendly
MěnaCZK | EUR
Zavolejte nám 776 123 821
Doprava zdarma nad 1000 Kč
Kategorie
Sledujte Czech Boilies na Facebooku

CARP EXPERT PRUT SMART BOILIE LC

Prut Carp Expert Smart Boilie LC Nejnovější série Smart od Carp Expert v sobě spojuje maximální mí...

Vrhací zátěž: 3,5 lbs, Délka: 3,6 m, Váha: 487 g, Přepravní rozměry: 185 cm, Počet dílů: 2, Akce: B, Nedostupné 889,00 Kč Koupit
Vrhací zátěž: 3,5 lbs, Délka: 3,6 m, Váha: 454 g, Přepravní rozměry: 126 cm, Počet dílů: 3, Akce: B, Skladem 969,00 Kč Koupit
Vrhací zátěž: 3,5 lbs, Délka: 3,9 m, Váha: 532 g, Přepravní rozměry: 136 cm, Počet dílů: 3, Akce: B, Nedostupné 1 039,00 Kč Koupit

Prut Carp Expert Smart Boilie LC

Nejnovější série Smart od Carp Expert v sobě spojuje maximální míru praktičnosti a dává každému rybáři do rukou produkt s výhodným poměrem cena-kvalita, který lze považovat za zlatou střední cestu.

V této Smart sérii dostala místo série prutů Smart Bolie LC, která se může svou univerzálností stát oblíbencem. V případě lovu kaprů ve velkých dálkách.

Díky kvalitnímu IM5 karbonovému materiálu a velkým SIC očkám odolným vůči opotřebení se zrodil prut dostupné kategorie, se kterým se ukazují jak dostupné i kritické 100 metrové vzdálenosti.

Na těchto modelech je dokonce první očko rozměru 50 napomáhající s dobře vybraným navijákem dosažení největších vzdáleností.

Velice pohodlné držení poskytuje i v chladnějším období velmi pohodlná duplonová rukojeť, dokonale se drží v ruce i během náhodů.

S jedním navijákem o rozměru mezi 5000 a 8000 s volnoběžnou brzdou a šňůrou rozměru mezi 0,25 a 0,30 mm můžete pomoci na břeh v otevřené vodě i 10-20 kg kaprům nebo amurům.

Doporučujeme nejen těm, kteří se právě seznamují s rybolovem, ale také těm, kteří hledají praktický boilies prut na velké vzdálenosti za příznivou cenu.
F0156-003
Feedermania TwoTone Larva Air Wafters

Plovoucí nástraha ve tvaru larvy s nízkou vztlakovou silou se nezvedá, jen odlehčí háček.

Díky kontrastu dvou barev jsou pro ryby velmi snadno zpozorovatelné, proto s nimi máte velkou šanci na úlovek.

V roce 2017 se v nabídce rybářské společnosti Shilhams objevily první nástrahy točeného tvaru. Díky mimořádné úspěšnosti se již i v nabídce více maďarských společností objevily podobné nástrahy. Nadešel čas, abychom vytvořili náš první „stočený“ produkt s názvem LARVA.

FEEDERMANIA je vyrobena se speciálním dvoubarevným vzorem, živými barvami a Prémium anglickými aromaty.

Příchuť / Barva:
- BCN (malý rak) / ORANŽOVÁ-BÍLÁ
- CANDY SHOP (vůně cukrárny) / PINK-BÍLÁ
- FRANKY (frankfurtská) / ČERVENÁ-BÍLÁ
- SWEET MANGO (sladké zralé mango) / ORANŽOVÁ-BÍLÁ
- SWEET PINEAPPLE (extra sladký ananas) / CITRON-FIALOVÁ
- STRAWBERRY ICE CREAM (jahodová zmrzlina) / ČERVENÁ-BÍLÁ
- TOXIC (uzený haring) / CITRON-POMERANČ